Ar madinga tvora geras pasirinkimas?

Tvora dažniausiai pasirenkama saugoti jūsų privatumą. Reikėtų nepamiršti,, kad ji taip pat jūsų aplinkos dalis. Tendencijos keičiasi, klientai nori išsiskirti ir turėti savitą stilių net ir renkantis tvorą. Atsiranda užsakovų, kurie tvoras renkasi pagal individualų dizainą – būtent tokių užsakymų vis daugėja. Klientai nori savitumo, neįprastų detalių, leidžiančių išsiskirti, tačiau ar madų vaikymasis šioje srityje yra tikrai geras pasirinkimas?

Pažanga ir technologijos lemia vis didesnį pasirinkimą ir galimybes tvorų gamybos srityje. Gaminių spektras rinkoje tapo didžiulis, todėl kiekvienam vartotojui tai kelia vis daugiau klausimų. Norint nepasiklysti tarp pasiūlos, visuomet rekomenduojama specialistų ar bent interneto pagalba atlikti kruopščią dominančių tvoros variantų analizę. Yra daugybė programų, kurių dėka galima pamatyti įvairias vizualizacijas kaip turimi poreikiai galėtų atrodyti realybėje – tai gali padėti priimti sprendimą.

Kokios mados pastebimos šiuo metu?

Šiuo metu „madoje“ – horizontalūs tvorų profiliai. Horizontalumas sukuria pridėtinę vertę leidžiant daiktams atrodyti platesniems – tokia tvora sukus optinę iliuziją, kurios dėka kiemo teritorija gali atrodyti didesnė. Naujakuriai dažnai renkasi metalinių profilių tvoras – tai dar vienas populiarus sprendimas, tačiau svarbu atsiminti, kad pati pigiausia skardinė tvora nebus atspari žalingam aplinkos poveikiui.

Ką rekomenduoja specialistai?

Renkantis būti madingu, svarbu nepersistengti – tvora dažnai perkama ilgam laikui, tad po metų ar dviejų, pasikeitus tendencijom, dizainas gali nebetenkinti, todėl konsultacija su sritį išmanančiu žmogumi labai rekomenduojama. Specialistų nuomone, šiame sektoriuje madų vaikymasis tikrai nėra būtinas, o prioritetu likti turi ilgaamžiškumas, kokybė bei reikalavimai priežiūrai ir, žinoma, namo fasado suderinamumas su tvoros pasirinkimu. Dailiai atrodys tvoros variantas, kuris derės tiek su kraštovaizdžiu, tiek su namo elementais: stogo danga, langų rėmais ar kt.